Pitbull Strings Neden Pahalı?

Pitbull Strings butik enstrüman tel üretimi yapan bir firmadır. Günümüzde her alana genelleyebileceğimiz fiyat pahalılığı kimi zaman Pitbull Strings ürünleri için de sorulmaktadır. Hatta Pitbull Strings neden pahalı sorusunu soran kişilerin sayısı oldukça fazladır. Ancak Pitbull Strings, değer üreten bir firma olarak sizlerin uzun süre kullanabileceği gitar telleri imalatı yapar.

Sektörde gitar teli fiyatları genel olarak kullanıcıların rahatsızlık duyduğu bir durumdur. Lakin Pitbull Strings, kalitesi ile fiyatını bir tartıya koyacak olursak aslında yüksek kaliteli gitar tellerini en uygun fiyata bulacağınız bir adrestir. Sürekli olarak sektördeki gelişmelere uygun olarak kendini yenileyen firma, her daim çağın gereksinimlerine uygun ürettiği gitar telleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı sayesinde dayanıklı gitar tellerini sizlere ulaştıran firma, genel olarak pahalı olarak nitelendirebileceğimiz sınıfta değildir.

Gitar Teli Fiyatları

Gitar teli fiyatları Pitbull Strings kalitesiyle bütçenize uygun olmasıyla öne çıkmaktadır. Sektörde daha ucuz gitar teli firmaları olsa bile bunları Pitbull String tellerinin kalitesiyle kıyaslayınca epey kısa ömürlü olmaktadır. Aslında en ucuz gitar telleri olarak alacağınız bir marka kısa sürede bozulacaktır. Bu noktada kalite standartlarına uygun üretim yapan Pitbull Strings ürünleri kullanım süresine odaklandığımızda epey ekonomiktir. Bununla birlikte her biri AR-GE çalışmaları sonrasında piyasaya sürülen envai çeşit gitar telleri mevcuttur. Pitbull Strings enstrüman telleri aşağıdaki gibidir:

• Klasik Gitar Telleri
• Bass Gitar Telleri
• Elektro Gitar Telleri
• Akustik Gitar Telleri

Klasik Gitar Teli Fiyatları

Klasik gitar teli, birçok gitar çeşidinin öncülü olan klasik gitarlar için uygun olan enstrüman telleridir. Pitbull Strings klasik gitar teli fiyatları ürün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir. Firma, farklı gitar telleri çeşitleri üretimi yapmaktadır. Silver, Venüs, Coated ve Gold olmak üzere 4 çeşitten oluşan klasik gitar telleri için fiyatlar seçeceğiniz modele göre değişmektedir. Silver klasik gitar teli modeli fiyat performans olarak genel olarak bütçe dostudur. Eğer Pitbull Strings neden pahalı şeklinde bir eleştiriniz mevcutsa Silver modeli tercih ederek uygun fiyata klasik gitar teli alabilirsiniz.

Akustik Gitar Teli Fiyatları

Akustik gitar, görünüm olarak klasik gitarı andıran ancak telleri ve dolayısıyla tınısı bakımından daha farklı olan bir müzik aletidir. Pitbull Strings akustik gitar teli fiyatları modele göre değişkenlik göstermektedir. Bilgisayar kontrollü sarım teknolojileri kullanılarak hazırlanan akustik gitar telleri, Pitbull Strings güvencesiyle sektörün en makul fiyatlarıyla sizlerle buluşmaktadır.

Elektro Gitar Teli Fiyatları

Elektro gitar, zaman içerisinde ortaya çıkan ve temelde üzerindeki manyetikler sayesinde çalışan alternatif gitar modelidir. En uygun elektro gitar teli fiyatları sunan Pitbull Strings markası, tercihinize göre farklı hammadde ve niteliklerle öne çıkan elektro gitar telleri üretir.

Bass Gitar Teli Fiyatları

Bass gitar, genel olarak 4 tele sahip ve diğer gitar çeşitlerine göre daha baskın bir ses çıkaran müzik aletidir. Pitbull Strings bass gitar teli fiyatları kalitesini göz önünde bulundurunca oldukça ekonomiktir. Yüksek elektromanyetik özellikleri ve güçlü ses çıkışıyla Pitbull Strings bass gitar fiyatı tercih edeceğiniz modele göre değişmektedir.

Pitbull Strings Pahalı Mı?

En baştaki soruya dönecek olursak Pitbull Strings neden pahalı olan soruyu Pitbull Strings pahalı mı şeklinde güncelleyebiliriz. Çünkü tescilli bir gitar teli üreticisi olan Pitbull Strings, kalitesiyle nam salmış bir firmadır. Raf ömrü diğer ucuz gitar telleri ile kıyaslayınca 10 kat daha fazla olan Pitbull Strings ürünleri, mantıken zaman açısından kıyaslayınca daha ekonomik olmaktadır. Örneğin sizin için uygun fiyatlı olması dolayısıyla X markasından gitar teli aldığınızı varsayalım. Ancak ortalama gitar teli kullanım süresinin çok daha altında bir süreç içerisinde aldığınız gitar telinde bozulmalar başladı. Lakin her biri kalite standartlarına uygun üretilen Pitbull Strings gitar teli çeşitleri arasında seçim yapsaydınız muhtemelen gitar telinizde hiçbir problem olmayacaktı. Kısacası Pitbull Strings, sizler için daha yüksek fiyatlı ürünler sunuyor olsa bile zamana yayınca bu ürünler daha hesaplı olmaktadır. Yani salt güncel gitar teli fiyatları bir telin bütçe dostu olduğuna işaret değildir.

Her tür gitar teli çeşidini bulacağınız Pitbull Strings, en iyi gitar teli niteliğini taşıyan farklı ürünler sunar. Tasarımdan telin üretimine profesyonel süreçler neticesinde ortaya çıkan gitar telleri Pitbull Strings güvencesiyle sizlere ulaşır. Elbette ki firmanın farklı ekonomik parametrelere göre ürünleri mevcuttur. Ancak tüm ürünler genel olarak bir gitar kullanıcısının beklentilerini karşılar özelliktedir. Tüm bu noktalardan hareketle Pitbull Strings için uygun fiyatlı kaliteli gitar telleri üreticisi şeklinde bir ifade kullanabiliriz. Uzmanların özel çalışmaları sayesinde standart gitar tellerine göre 5 kata kadar uzun ömre sahip Pitbull Strings gitar telleri; ekonomik fiyatlara profesyonel hizmet almanızı mümkün kılar. Özetle, Pitbull Strings neden pahalı sorusunu detaylı olarak incelersek; firma kaliteli ve uzun ömürlü gitar telleri üretiyor. Dolayısıyla Pitbull Strings aslında sektöre kıyasla epey uygun fiyatlı ürünler sunar. Üstelik tüm bu uygun fiyatlı gitar tellerini Pitbull Strings markasının beraberinde getirdiği yüksek kaliteyle almış olursunuz.

Normal Tansiyon ile Hard(yüksek) Tansiyon Gitar Telleri Arasındaki Farklar Nelerdir?
Gitar Tellerinin Kopmasını Önlemek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Bir yanıt yazın

Menü

Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Quickview

Close

Categories