İade ve Geri Ödeme Politikası

Satın almış olduğunuz bir ürünü, 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

İade edilecek ürünün ticari vasıflarını yitirmemiş olması, ambalaj ve içeriklerinin tam olması gerekmektedir.

Müşteri, ürünü teslim aldığı gibi iade etmekle yükümlüdür. Böyle bir durumda, iade isteğinizi belirten bir e-mail yazarak info@pitbullstrings.com mail adresine gönderip, ürün ve faturanızı firmamıza kargo ile gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeler yapılıp iadesinde kusur olmadığı birimlerimizce onaylandıktan sonra, 1 hafta içinde ürün ücreti hesabınıza veya kredi kartınıza geri yatırılacaktır. Bu işlemler sırasında oluşacak kargo ücretleri size ait olacaktır.

D ve U Müzik Prodüksiyon; üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, *kullanılma gibi durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

* “Kullanılma” ibaresi, ürünlere göre farklı anlam ifade edebilmektedir;

İadesi alınamayan ürünler;

  • Orijinal ambalajı açılmış ürünler geri iade alınamamaktadır.
  • Ürünün ayıplı ve arızalı çıkması dışında, hijyen açısından tehlike arz edebilecek ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir
  • Faturası gönderilmeyen ürünler iade alınamamaktadır.
  • Bir süre sonra arızalanan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Orijinal kutu ve ambalajı bozulmuş, kutu üzerine kargo teslimat fişi basılmış, kutu ve ambalaj üzerinde direkt koli bandı kullanılması durumunda iadeniz kabul edilmeyecektir. Bu konuda sorun yaşamamak için, mutlak surette orijinal kutuyu harici bir koruyucu materyal ile sarmalısınız.

Menü

Sepetim

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Quickview

Close

Categories